Перемагають командний дух та ентузіазм

Перемагають командний дух та ентузіазм

Голова Жашківської міської ОТГ Ігор Цибровський відзначив жіночу та чоловічу збірні команди Жашківського району із перетягування канату. Очільник обʹєднаної громади представив спортсменів депутатському корпусу міськради під час третього пленарного засідання першої сесії VIII скликання Жашківської міської ради.

«Спорт сьогодні тримається, по-суті, на ентузіазмі і підтримці небайдужих», - розповідає тренер обох команд, спортсмен, директор Жашківського ДЮКФП Дмитро Мазур. – «Підтримує нас завжди і Ігор Андрійович. Він намагається не пропускати жодного змагання, завжди супроводжує команду і вболіває за нас».

Останні змагання – кубок України з перетягування канату – далися жашківчанам непросто, виступали у нерівних умовах із суперниками. І, тим не менш, чоловіча команда пробилася у фіналісти (2 місце), а дівчата стали бронзовими призерами.  

Міська рада всіляко підтримує талановиту молодь і сприяє розвитку спорту в громаді. З цією метою було започатковано і відповідну міську програму.
Ігор Цибровський зазначає: «Зрозуміло, допомогти фінансово усім і в повній мірі міська рада не може. Тим паче наразі ми в процесі обʹєднання, і багато організаційних і фінансових питань залишаються відкритими. Але коли такі перспективні спортсмени, ентузіасти, котрі представляють на змаганнях Жашківщину, виходять на міжнародний рівень, і їхня підготовка, екіпіровка, поїздки вимагають суттєвих грошових вливань, - ми не можемо залишитися осторонь. Розвиток спорту, дозвілля дітей і молоді  - залишається одним із пріоритетних завдань роботи влади новоствореної Жашківської обʹєднаної громади».

Перетягування канату як вид спорту у Жашкові почали опановувати лише три роки тому за ініціативи чемпіона України з перетягування канату, учасника Чемпіонату світу, жашківчанина Олега Паляруша. Саме він у свій час показав техніку жашківським любителям спорту, що тренувалися на базі ДЮКФП. Тут же почали формуватися й команди, до яких увійшли футболісти, баскетболісти, боксери, борці з вільної боротьби, пауерліфтери, армреслери, легкоатлети, борці з панкратіону.

 

Loading...