Звернення начальника Жашківського РВ УМВС

Звернення

начальника Жашківського РВ УМВС А.М. Білика

до жителів міста Жашків та сіл Жашківського району

    Шановні громадяни, жителі Жашківського району, згідно рішення позачергової сесії районної ради, як відбулася 21 лютого 2014 року, прийнятого за зверненням Народного віче, Жашківський РВ УМВС отримано доручення провести розслідування стосовно організації поїздок державних службовців та інших жашківчан на антимайдан.

По даному факту слідчим відділенням Жашківського РВ УМВС відкрито кримінальне провадження, яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42013250130000003 від 28.02.2014 року, за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.364 КК України.

 

Слідством встановлено, що деякі службові особи Жашківської райдержадміністрації та Жашківської районної ради зловживаючи своїм службовим становищем та з метою отримання неправомірної вигоди, діючи всупереч інтересам служби та громадським інтересам протягом  січня-лютого 2014 року шляхом примусу направляли державних службовців, службових осіб органів місцевого самоврядування та місцевих жителів Жашківського району до м. Києва, для участі в «анти майдані», чим завдали істотної шкоди державним інтересам у вигляді підриву авторитету державних органів влади. В зв»язку з чим правоохоронні органи звертаються з проханням допомогти у розслідуванні даної справи. тільки завдяки співпраці з небайдужими громадянами можливо з»ясувати реальні підстави та обставини здійснення відповідних дій та виявлення фактів правопорушень у їх вчиненні. Просимо всіх, хто може надати будь-яку правдиву інформацію чи свідчення стосовно випадків організації поїздок на анти майдан, звертатися у районний відділ міліції - м. Жашків, вул. Леніна,75, кабінет №11.

 Тел. (04747)6-21-31

Моб. 063-026-15-24

Моб. 099-289-08-74

 Заздалегідь висловлюю вдячність громадянам, які проявляють свідому громадську позицію і посприяють у розслідуванні справи.