Міжнародний день захисту дітей 2016

"Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Їм, нашому майбутньому, хочу побажати радісного й безхмарного дитинства! Щоб не на словах, і не раз в рік ми опікувалися своїми дітьми, а щодня, щосекунди, переймалися їхніми радостями й болями. 

Хочу бачити підростаюче покоління не розчарованим і не приниженим, не зневаженим і забутим. Щоб кожен хлопчик і дівчинка щодня відчували мамине тепло, ласку і батькове міцне плече. Хочу, щоб наші сини й доньки знали, що ми їх дуже любимо і хочемо в майбутньому бачити здоровими, розумними, мудрими!

Щоб усмішка освітлювала їхні обличчя, щоб очі сяяли від щастя й добра, і радість у серці буяла – цвіла!

Маленькі жашківчани – добра вам, мирного неба, сонця й здійснення мрій!

З повагою і найкращими побажаннями до вас, міський голова Ігор Цибровський»

 

 

Місто Жашків святкувало міжнародний день захисту дітей 28, 29 травня  і розпочали  організатори проведенням конкурсно-розважальної програми «Світить сонечко для всіх», де для дітей різних категорій виступили колективи будинку дитячої та юнацької творчості, а столи були накриті солодощами та різними напоями.   

Наступний день розпочався  конкурсом дитячого малюнку на асфальті- «Ми-українці», естафету свята продовжили гуртківці туристичного клубу «Блудний Грунь», продемонструвавши навички поводження із туристичним обладнанням та свою фізичну  підготовку.

Далі було проведено фестиваль творчо-обдарованих дітей «У кожній дитині-сонце», де міський голова Цибровський Ігор, привітавши юнь міста, вручив дипломи, грамоти та подяки переможцям конкурсів.