День медичного працівника

13 червня 2014 року відбулися урочистості напередодні професійного свята Дня медичного працівника, в яких прийняли участь медичний персонал центральної районної лікарі під керівництвом головного лікаря ЦРЛ Мельника Ігоря Миколайовича, міський голова Цибровський І.А., голова районної ради Кльоц М.Г., голова РДА Стельмах Н.О., народний депутат Ничипоренко В.М., директор по виробництву Погорілий В.Г., жителі міста та сіл району.
 З привітальними словами звернулися до медичних працівників запрошені:«Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються постійною любов’ю та повагою. Ваші  знання і талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!  Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!»
      Головний лікар ЦРЛ Мельник І.М. подякував Ничипоренку В.М.,  Погорілому В.Г. та іншим сільгоспвиробникам за  вагому спонсорську допомогу, яку вони надають лікарні у вигляді необхідного медичного обладнання та  продуктів харчування.
     Грамотами та подяками центральної районної лікарні, міського голови, районної ради та районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий  трудовий внесок у розвиток медицини району  та з нагоди святкування Дня медичного працівника були відзначені кращі працівники медичної галузі району.
     Урочистості закінчилися талановитими виступами учасників художньої самодіяльності районного будинку культури.