Міжнародний конкурс !!!

З 14 по 18 лютого в м. Новосибірську (Росія) відбувся міжнародний  конкурс –фестиваль  народних музикантів «Драгоценные россыпи».

   Викладач  дитячої музичної школи м. Жашкова, Черкаської області, заслужений працівник культури України Іван Сухий брав активну участь у форумі і переміг.  Завоював Гран-Прі міжнародного  конкурсу. Викладач грає на інструменті гармоні. І його приклад продовжують  жашківські учні що навчаються по класу гармоні в дитячі музшколі. Пятиденний конкурс-фестиваль  вміщував семінари, конференції навіть відбувся зізд гармоністів.

Розмова точилася навколо гармоні-охоплювались всі аспекти життєдіяльності такого народного інструменту: від навчання до появи на сцені у любих його формах та придбання високоякісних моделей. Єдиний представник з України  Іван Іванович проводив майстер-клас по методиці навчання  гри  на гармоніці- ділився досвідом 37 річної педагогічної діяльності перед учасниками з’їзду гармоністів і в дитячій музшколі №3 міста   та   приймав активну участь в концертній діяльності що проходила в межах конкурсу-фестивалю  ( участь у відкритті  днів української культури в Новосибірську, пропаганда української культури на сибірській землі), а також в складі  журі конкурсу.

 

Була зустріч з Генеральним консулом України м.Новосибірськ    Москвітіним    Олександром   Олексійовичом  та   творча співпраця   з  українським культурно- просвітницьким центром «Шляхами Кобзаря» (керуючий Породько Микола Олексійович). Отримав  багато грамот та  подяк ставши  лауреатом Гран-Прі. Як представник України  та мешканець міста Жашкова Сухий Іван  Іванович завжди був з українським прапором та  гербом Жашкова

Sample image Sample image Sample image Sample image Sample image