60-річний ювілей ЗОШ №2

28 вересня відбулося святкування 60-річного ювілею Жашківської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи №2, на яке були запрошені випускники школи з 1953 року та почесні гості.

 

   Педагогічний та учнівський колективи школи №2 підготували цікаву та змістовну програму святкування під час якої всі присутні, з вуст запрошених колишнього директора школи Майбороди Петра Яковича і колишнього вчителя іноземної мови та випускника першого випуску Курсенка Миколи Герасимовича, ніби гортаючи сторінки історії рідної школи, дізнавалися про її минуле, про будівництво нового корпусу ЗОШ.

Міський голова Цибровський Ігор Андрійович , який є також випускником і гордістю школи №2, виступаючи на святі, з глибокою вдячністю розповів про свої шкільні роки та побажав педагогічному колективу і надалі сіяти в душах учнів «розумне, добре і вічне», а підростаючому поколінню не озираючись назад, іти впевненою ходою вперед, збагачуючись знаннями та гартуючи характер активного громадянина нашої країни.

   Музичним подарунком привітали всіх присутніх на святі випускник і гордість школи, заслужений працівник культури України Гребенюк Володимир Якович та учениця школи Царук Діана.»