День незалежності

22 серпня 2013  в місті Жашкові відбулося святкування 22-ї річниці незалежності України, яке розпочалося підняттям державного прапора та прапорів району і міста.

Святкова хода вирушила до пам»ятника Тараса Григоровича Шевченка, вшановуючи пам»ять воїнів афганців, загиблих в роки Великої Вітчизняної війни та жертв аварії на Чорнобильській АЕС.

Після покладання квітів делегації установ, організацій, підприємств  та гості нашого міста та району оглянули виставки квітів та декоративно-прикладного мистецтва.

   Урочистості заходу додав святковий концерт, після якого всі жашківчани відвідали виставку столів достатку, яку організували сільські ради Жашківського району та виставку квітів, виготовлену працівниками дитячих навчальних закладів міста.

Дорогі жашківчани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди головного державного свята України! У цей чудовий день наша Батьківщина святкує 22 річницю своєї незалежності Ми щиро віримо, що наша країна розквітатиме з кожним днем все яскравіше, і зичимо Вам сповна відчути її безкорисливу материнську турботу. Нехай над рідно. Україною завжди буде мирне небо, спокій у серцях людей та добробут у родинах!

Здоров»я Вам та успіхів у всіх Ваших справах!

З повагою міський голова Ігор Цибровський