Вручення пожежно-рятувального автомобіля

 

Подія, що відбулася на минулому тижні 17.05.2017 року  в  Жашківській пожежно- рятувальній частині була  знаковою і важливою. Працівники підрозділу отримали та поставили в бойовий розрахунок новий сучасний пожежно-рятувальний автомобіль, який допомагатиме виконувати ті складні завдання, які  часто ставить перед нами щоденне життя. 

Багато добрих  слів було  сказано  про рятівників області, присутніх працівників з інших районів та дружній  колектив Жашківської пожежної частини, які за останній час довели свою  високу професійну  підготовку, зробили  чимало добрих справ, а головне -  врятували не одне людське життя.  

Міський голова Цибровський І.А. у своєму виступі відзначив    керівника обласного управління з надзвичайних ситуацій, генерал-майора В. М. Гвоздя , депутатів обласної ради В.Г.  Погорілого та В.М. Вусика за допомогу в отриманні автомобіля.

 

Міський голова І.А. Цибровський  вручив сертифікат  на 100 тисяч гривень для поліпшення матеріального забезпечення  підрозділу, придбання  бойового  одягу та спорядження.

Також цінні подарунки отримали наймолодший учасник змагань Смаль В.С. (12 років)  та найстарший – Комісарчук О.А. (43 роки).  

Керівництво району вручили керівнику жашківського підрозділу Р.В.Бішуку сертифікат на 50 тисяч гривень.

Також виступаючі запевнили учасників змагань та присутніх, що й надалі будуть допомагати пожежникам , щоб ті могли стояти на сторожі життя  членів громади. 

Побажали присутнім  здоров»я та успіхів у їх нелегкій і важливій роботі.