Міжнародний день волонтера

Міжнародний день волонтера

 5 грудня — Міжнародний день волонтера. Це свято відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця.

 

Щиро вітаю всіх жашківчан, які долучаються до справи волонтерства, які сприяють перемозі України та збереженню її державності, не чекаючи за це винагороди.
Волонтери — багатство нашої громади. Волонтерство засновується на добровільності, співчутті, солідарності та патріотизмі.
        

Свій вільний час волонтери присвячують суспільним справам, також цей день можна вважати святом людей, які допомагають нашим військовим, вихованцям дитячих будинків, будинків престарілих.     

Досить часто волонтери ризикують своїм життям, допомагаючи військовослужбовцям, які проходять  службу в зоні АТО.
Волонтер — покликання, спосіб життя.
     

Волонтерська діяльність, як прояв милосердя і доброчинності, буде існувати доти, доки існує потреба людей у тій чи іншій допомозі та обмежена державна участь у задоволенні потреб своїх громадян, їхній соціальній підтримці.
   

Ще раз вітаю всіх волонтерів за моральну підтримку, високе почуття патріотизму, вагомий внесок у справу перемоги в ім'я процвітання добра і миру в Україні та з нагоди Міжнародного Дня волонтерів.