День міста 2016

Дорогі земляки,  шановні гості!    

      Кожного року, маючи місто під опікою Пресвятої Богородиці, ми вшановуємо його день народження.       

        У цей день ми просимо в богородиці миру і захисту. І не випадково, що в такий величний день, в Покров Пресвятої Богородиці, весь український народ святкує День українського козацтва та захисника Вітчизни.

У ці дні кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто - його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, його минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував, боронив від ворога.

Наше місто – трудівник, борець, митець, будівничий. Завжди молоде, воно з кожним роком стає затишнішим і комфортнішим: споруджуються нові будівлі, перевтілюються його вулиці, створюється сучасна інфраструктура.        Місто стає привабливішим для гостей та інвесторів. Але водночас йому вдається зберегти свою самобутність та неповторну душу…      

Та найбільше надбання міста над річкою Торч, його справжня окраса та гордість – жашківчани. Адже саме завдяки вашому натхненню, «золотим рукам», самовідданості та наполегливості живе і возвеличується наш Жашків.

Усі досягнення, якими багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів. Тож я дякую кожному з вас за всі добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій рідного міста, покращення добробуту жашківчан.      

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до Жашкова, адже саме ми спільними зусиллями маємо кожного дня, кожного року творити наше місто заради наших батьків і наших дітей.

День міста співпадає зі світлим днем Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою, Днем українського козацтва та захисника Вітчизни.
Переконаний, це гарна традиція для усіх нас, жашківчан, адже козацтво-це звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг.

То ж зичу кожній жашківській родині Миру і злагоди, здоров'я і процвітання, щастя і добробуту, здійснення усіх світлих мрій та сподівань, успіхів у всіх життєвих справах!

Зі святом вас, дорогі жашківчани!


Міський голова                                    Ігор Цибровський