Міжнародний день захисту дітей 2016

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії.

 Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вониросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

 


     В актовому залі Жашківського районного будинку культури  відбулося святкування Міжнародного дня захисту дітей. Даному веселому дійству передував конкурс малюнку на асфальті «Хай буде мир, замовкніть всі гармати!...»
Міський голова Цибровський Ігор Андрійович  привітавши всіх присутніх на святі сказав, що у малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.


     Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.


Ігор Андрійович  талановитим і творчо обдарованим вихованцям Будинку дитячої та юнацької творчості вручив грамоти та після урочистостей пригостив солодощами.