Всесвітній день вишиванки

Всесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день), у 2017 році – це 18 травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

У цей день відбулося засідання виконавчого комітету Жашківської міської ради, на якому було розглянуто ряд питань:

1.    Про проект міської програми поліпшення матеріально-технічної бази закладів освіти на 2017-2018 роки.

2.    Про затвердження титульного списку на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання об’єктів благоустрою міста Жашкова на 2017 рік.

3.    Про встановлення тарифу ТОВ «Теплотвор» на теплову енергію для Жашківської ЦРЛ.

4.    Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 15.09.2016 №138 «Про затвердження складу конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників».

5.    Про надання погодження ДП «Молодість» щодо надання послуг у сфері розваг, а саме: розміщення цирку-шапіто «Гранд» по вул. Перемоги, 2 м. Жашкова.

6.    Про внесення змін до Положення про надання послуг у сфері розваг на території міста Жашков, затвердженого рішенням виконкому від 20.10.2016 №157 та інші питання.

Так, члени виконавчого комітету Жашківської міської ради долучилися до свята, одягнувши вишиванки на роботу та сфотографувавшись після засідання на пам'ять.

Також  у Жашківській спеціалізованій школі №1 з поглибленим вивченням окремих предметів відбувся марш вишиванок, на якому був присутній міський голова Цибровський І.А.

Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність. Дякуємо жашківчанам, які долучилися до національного свята!