Шановні учасники бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

На жаль, історія нашої країни пов'язана не тільки з болем трагічних подій на нашій землі, а й із воєнними конфліктами в різних куточках світу.

Війни точилися далеко за її межами, але кров у них проливали наші громадяни. Найболючіша рана - Афганістан, війна в якому розтягнулася на довгі майже десять років.

У день виведення військ з Республіки Афганістан ми згадуємо всіх, хто віддав своє життя.Ми схиляємо голови перед їхньою світлою пам'яттю. Будучи взірцем військової доблесті та героїзму, вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь.

День 15 лютого - це не тільки данина пам'яті загиблим, але і вираз глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов'язок.

Виявлені вами стійкість і мужність - кращий приклад служіння своєму народові. Бажаю вам міцного здоров'я, віри і сил для здійснення всіх ваших сподівань і    задумів. Миру і затишку вашим домівкам. Щоб настали часи, коли ніхто й ніколи не відчував тривоги війни. Низький уклін батькам і матерям, які виховали синів-героїв.