Контакти

Жашківська міська рада є членом Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

    Серед 300 представників органів місцевого самоврядування, органів державної влади, міжнародних організацій, провідних експертів, науковців у роботі ІХ Українського муніципального Форума, який відбудеться 12-15 червня 2013 року в м. Ялті АРО Крим прийме участь і Жашківський міський голова Ігор Цибровський.

Метою  Форуму є налагодження співпраці та вироблення спільної позиції органів державної владт та Асоціації у питаннях розвитку місцевого самоврядування, реформування законодавства, розв»язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад. 

      Жашківська громада є також членом Асоціації малих міст України.

Асоціація міст України  та секція малих міст Асоціації міст України за підтримки Адміністрації Президента України 4-5 липня 2013 року проводять  VIII щорічну конференцію малих міст України. У обговоренні теми форуму «Малі міста як центр уваги реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» прийме участь і Жашківський міський голова Ігор Цибровський.

Конференція проводиться за підтримки Ради Європи, швейцарсько-українського проекту DESPRO, німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ).