Вітаємо на офіційному сайті Жашківської міської ради

 

Шановні гості та мешканці міста!

Радий вiтати Вас  на сторiнках офiцiйного сайту

Жашківської міської ради.

        Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу Жашківської міської ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органу місцевого самоврядування.

 

        Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням міської ради.

 

        Даний сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності Жашківської міської ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів міста  на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органу і посадових осіб місцевого самоврядування.

 

Мiська влада ставить перед собою завдання проведення полiтики прозоростi i вiдкритостi у своїй  роботi.

З повагою, міський голова Ігор Цибровський

Головна новина

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи

 

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. І ми, жашківчани та гості міста також не залишились осторонь  і вшанували пам'ять про ці події проведеним мітингом, на якому виступили міський голова Цибровський І.А. та очільники нашого району: Бойко С.Ф. та Салій М.Г.   

Детальніше...

Працівники Жашківської міської ради

Працівники Жашківської міської ради
долучилися до відзначення Дня Довкілля.

     

Традиційно кожного року в квітні відзначається День Довкілля і  в місті, з метою залучення громадськості до весняних акцій, приведення в належний стан території нашого міста, проводилась весняна толока з озеленення і благоустрою Жашкова.
До даного заходу залучилися і працівники міської ради, які дружно попрацювали на міській площі, де розташований пам’ятний знак воїнам-інтернаціоналістам та районна Дошка Пошани.

Працівниками  комунального підприємства виробничого управління житлово-комунального господарства висаджено на території міста 150 дерев породи липа та декоративна черешня.


Хотілося б, аби відзначення Дня довкілля згуртувало якнайширше коло жашківчан, адже чистота краю починається з чистоти власної оселі,  площі, вулиці, міста.
Кожен громадянин міста, небайдужий до проблем природи, має зробити свій внесок у спільну справу.
Тож, Жашківська міська рада закликає всіх мешканців міста взяти активну участь у проведенні заходів із озеленення та благоустрою.

Особливе наше звернення до молоді - адже школярі, учнівська молодь  споконвіку були рушійною та могутньою силою у здійсненні нових звершень та ідей – їм на цій землі жити.

Зробімо все, аби краєвиди міста тішили око і веселили душу, аби і наші нащадки могли насолоджуватися неповторною красою та унікальністю рідного краю.