Головна новина

На базі Жашківського ВУЖКГ формується ремонтна бригада для обслуговування закладів соцсфери

Об’єднану громаду утворено –  і на баланс Жашківської міської ради передано частину закладів соцсфери. Зокрема наразі в системі освіти територіальної громади 8 дитсадків, 7 шкіл та Жашківський будинок дитячої та юнацької творчості. Утім, заклади не в найкращому стані. Тому на базі Жашківського ВУЖКГ формується бригада, яка займатиметься дрібним ремонтом приміщень, лагодженням комунікацій тощо. І, варто зауважити, роботи комунальникам додається ледь не щодня.

Детальніше...

Семінар-нарада

У Жашківській міській раді запрацювали нові структурні підрозділи. Один із таких – відділ культури, молодіжної політики, спорту та туризму – створений нещодавно, тож з метою детального розгляду і поглиблення знань про норми  трудового законодавства керівник згаданого підрозділу Інна Білик звернулася за консультацією до головного державного інспектора з питань праці у Черкаській області Ірини Вержановської.

11 січня інспектором було проведено семінар-нараду з питань ведення кадрового обліку, нарахування та виплати заробітної плати, порядку надання щорічних відпусток, та відповідальності роботодавця відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України щодо порушень законодавства з питань праці.

Керівникові, головному бухгалтеру та спеціалістам відділу надані роз’ясеня стосовно організації та ведення обліку праці, надані відповіді на запитання працівників.