Головна новина

На базі Жашківського ВУЖКГ формується ремонтна бригада для обслуговування закладів соцсфери

Об’єднану громаду утворено –  і на баланс Жашківської міської ради передано частину закладів соцсфери. Зокрема наразі в системі освіти територіальної громади 8 дитсадків, 7 шкіл та Жашківський будинок дитячої та юнацької творчості. Утім, заклади не в найкращому стані. Тому на базі Жашківського ВУЖКГ формується бригада, яка займатиметься дрібним ремонтом приміщень, лагодженням комунікацій тощо. І, варто зауважити, роботи комунальникам додається ледь не щодня.

Детальніше...

Відвідайте вертеп у Жашкові

 5 січня у Жашкові запрацював вертеп. Різдвяна шопка зі відтвореною сценою ночі народження Ісуса у Віфлеємі розташована поряд із Центральною районною бібліотекою.

Зведено цей мистецько-релігійний об’єкт до Різдвяних свят ще минулого року групою ініціативних жашківчан. І вже тоді викликав жвавий інтерес жителів і гостей міста.

Цьогоріч вертеп було встановлено силами її творців (художника Тараса Крамаренка, представників громадського об’єднання «Самопоміч», до якого входять депутати Жашківської міської ради VIII скликання) та працівників Будинку дитячої та юнацької творчості. Відкриття шопки супроводжувалося віншуваннями та колядками, які підготували художні керівники та вихованці БДЮТ. За святковий настрій, подарований жашківчанам, юні артисти отримали гостинці від міського голови.

Передбачається, шопка працюватиме до кінця новорічно-різдвяних свят з 8:00 до 20:00.