Головна новина

На базі Жашківського ВУЖКГ формується ремонтна бригада для обслуговування закладів соцсфери

Об’єднану громаду утворено –  і на баланс Жашківської міської ради передано частину закладів соцсфери. Зокрема наразі в системі освіти територіальної громади 8 дитсадків, 7 шкіл та Жашківський будинок дитячої та юнацької творчості. Утім, заклади не в найкращому стані. Тому на базі Жашківського ВУЖКГ формується бригада, яка займатиметься дрібним ремонтом приміщень, лагодженням комунікацій тощо. І, варто зауважити, роботи комунальникам додається ледь не щодня.

Детальніше...

Зустріч Нового року громадою – незмінна традиція

Святкування новорічно-різдвяних свят всією громадою – незмінна традиція у багатьох населених пунктах, і Жашківської міської об’єднаної громади зокрема. 30 грудня відбулися святкові заходи у Міському будинку культури, що в мікрорайоні Цукрозавод міста Жашків, та в будинку культури села Скибин.

В програмах заходів були традиційні вітання, вступи учасників художньої самодіяльності,  конкурси й розваги. Подібні народні гуляння збирають як дітей, молодь, так і людей старшого віку. Тому організатори намагалися зацікавити святковими номерами та конкурсами усю аудиторію. Отож свято стало оригінальним та веселим завдяки ентузіазму й креативу працівників будинків культури та місцевих аматорів.

Жителі села Скибин та мікрорайону Цукрозавод залишаються активними у розвитку культури та підтримці традицій. Що й відмітили присутні на заходах очільник Жашківської міської об’єднаної громади Ігор Цибровський та начальник відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради Інна Білик, котрі також привітали учасників свята з новоріччям.