Головна новина

На базі Жашківського ВУЖКГ формується ремонтна бригада для обслуговування закладів соцсфери

Об’єднану громаду утворено –  і на баланс Жашківської міської ради передано частину закладів соцсфери. Зокрема наразі в системі освіти територіальної громади 8 дитсадків, 7 шкіл та Жашківський будинок дитячої та юнацької творчості. Утім, заклади не в найкращому стані. Тому на базі Жашківського ВУЖКГ формується бригада, яка займатиметься дрібним ремонтом приміщень, лагодженням комунікацій тощо. І, варто зауважити, роботи комунальникам додається ледь не щодня.

Детальніше...

Теплу - бути !

Теплу - бути !

(Відеоматеріали)

На І і ІІ пленарних засіданнях ІІ позачергової сесії Жашківської міської ради одним із ключових питань порядку денного, яке викликало активне обговорення, було надання з міського бюджету коштів у сумі 350 тис.грн. для погашення різниці тарифів за 2016 рік. 

Доопрацювавши і дослідивши більш ґрунтовно дану проблему, депутати прийшли до думки, що кошти надати потрібно. Аби жашківчани у розпал опалювального сезону не стали заручниками ситуації і залишилися без тепла. Але сплатити борг вирішили за 2017 рік, оскільки, передбачається, за 2016 рік різницю в тарифах ніби-то буде відшкодовано із держбюджету.