Головна новина

На базі Жашківського ВУЖКГ формується ремонтна бригада для обслуговування закладів соцсфери

Об’єднану громаду утворено –  і на баланс Жашківської міської ради передано частину закладів соцсфери. Зокрема наразі в системі освіти територіальної громади 8 дитсадків, 7 шкіл та Жашківський будинок дитячої та юнацької творчості. Утім, заклади не в найкращому стані. Тому на базі Жашківського ВУЖКГ формується бригада, яка займатиметься дрібним ремонтом приміщень, лагодженням комунікацій тощо. І, варто зауважити, роботи комунальникам додається ледь не щодня.

Детальніше...

На головній ялинці Жашкова запалали новорічні вогні

Головним новорічним деревом у Жашкові уже багато років є жива ялика, що росте у самому центрі міста. Новорічне дерево особливе – не зрубане, не штучне, це так би мовити еко-ялинка, а отже вона буде завжди в тренді і буде вираженням того, що жашківчани дбають про довкілля.

17-метрову красуню не так просто прикрасити, і депутати навіть пробували відмовитися від цієї ідеї, посадивши низькорослу. Але таки повернулися до варіанта з деревом біля кінотеатру.

На урочисте відкриття ялинки, організоване працівниками та гуртківцями Жашківського районного будинку дитячої та юнацької творчості 19 грудня, попри непогоду зібралися дорослі і діти. Традиційно взяв у святковому заході участь і міський голова Ігор Цибровський. Розважальна програма була насичена новорічно-різдвяним репертуаром, динамічними хореографічними постановками та відчуттям дива від присутності казкових персонажів. Сьогодні ялинка запалала святковими вогнями ти додала місту передноворічної атмосферності.