Головна новина

На базі Жашківського ВУЖКГ формується ремонтна бригада для обслуговування закладів соцсфери

Об’єднану громаду утворено –  і на баланс Жашківської міської ради передано частину закладів соцсфери. Зокрема наразі в системі освіти територіальної громади 8 дитсадків, 7 шкіл та Жашківський будинок дитячої та юнацької творчості. Утім, заклади не в найкращому стані. Тому на базі Жашківського ВУЖКГ формується бригада, яка займатиметься дрібним ремонтом приміщень, лагодженням комунікацій тощо. І, варто зауважити, роботи комунальникам додається ледь не щодня.

Детальніше...

День самоврядування 2017

Свято народовладдя та демократії

(Відеоматеріали)

У сесійній залі Жашківської районної ради пройшли урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування 7 грудня своє професійне свято відзначали ті, від досвіду та компетентності кого залежить успішний розвиток громад.

День місцевого самоврядування святкували і на Жашківщині. У залі засідань Жашківської районної ради зібралися представники народовладдя. Власне, захід підготували самі ж винуватці свята, взявши разом із учасниками художньої самодіяльності та працівниками Жашківського районного будинку культури безпосередню участь у створенні піднесеного настрою.

У ході урочистих зборів представники влади відмітили, що майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, привітали учасників заходу, кращим із кращих вручили відзнаки.

Із вітальним словом до присутніх у залі звернувся і міський голова Ігор Цибровський: «Сьогодні, трохи забагато песимізму в повітрі витає через об*єднання громад. Але я переконаний, що які б реформи не проводилися, які б закони й постанови не приймали, у нас все вдасться. Адже в нас є потужне місцеве самоврядування. З таким людським потенціалом на місцях, з таким професіоналізмом, ми вийдемо на високий рівень. Власне мене професіоналом робить той колектив, який працює і в міській раді, і в громадах сільських, і в новостворених громадах. Усю складну роботу роблять керівники відділів, землевпорядні, юридичні, фінансові.

Від того , як професійно і відповідально вони виконають поставлені перед ними завдання, залежить, обізнаність депутатів та рішення представників громади. Хочу подякувати тим, хто працює в нашій Жашківській об*єднаній громаді, колективам сільських рад, колегам об*єднаних громад, райдержадміністрації, районній раді – за високий ступінь співпраці, взаєморозуміння, депутатам рідних рівнів. Я переконаний, що кожного року ми наближаємося до більшого рівня свідомості, і тих горизонтів, до яких ми прагнемо.

Успіхів вам у вашій роботі. Благополуччя вашим сімʹям. Добра і віри в краще».