Вітаємо на офіційному сайті Жашківської міської ради

 

Шановні гості та мешканці міста!

Радий вiтати Вас  на сторiнках офiцiйного сайту

Жашківської міської ради.

        Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу Жашківської міської ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органу місцевого самоврядування.

 

        Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням міської ради.

 

        Даний сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності Жашківської міської ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів міста  на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органу і посадових осіб місцевого самоврядування.

 

Мiська влада ставить перед собою завдання проведення полiтики прозоростi i вiдкритостi у своїй  роботi.

З повагою, міський голова Ігор Цибровський

Головна новина

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи

 

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. І ми, жашківчани та гості міста також не залишились осторонь  і вшанували пам'ять про ці події проведеним мітингом, на якому виступили міський голова Цибровський І.А. та очільники нашого району: Бойко С.Ф. та Салій М.Г.   

Детальніше...

Cвяткування Дня працівника жилового-комунального господарства

14 березня 2014 року міський голова Цибровський Ігор Андрійович привітав працівників комунальних підприємств міста, а саме: працівників підприємства теплових мереж, яке відбулося на підприємстві  та  виробничого управління житлово-комунального господарства, яке святкувалося в актовому залі Будинку дитячої та юнацької творчості.

     Свій  виступ міський голова розпочав із щирого вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
Наголосив, що їхня праця починається в той час, коли більшість городян ще не прокинулась, і завершується тоді,

коли вже настає час сну. Завдяки старанням працівників комунальних підприємств ми маємо у домівках тепло, воду, світло. Своєю нелегкою роботою вони забезпечують благоустрій нашого міста, соціальну стабільність та громадський спокій. Від них часто залежить добробут, добрий настрій, а інколи  і здоров’я жашківчан.   Високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи – запорука успішного розвитку міста та всієї країни.

Щиро подякував за сумлінну працю та повсякденну турботу про гідне життя жителів та гостей міста Жашкова!

На свято були запрошені заступник міського голови Мельник А.В.,  голова районної ради Кльоц М.Г., перший заступник голови райдержадміністрації Синчак П.Л., член постійної комісії  з питань комунальної власності Лівандовський О.П.

   Кращим працівникам житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення були вручені грамоти Жашківської міської ради, районної  ради, державної адміністрації  та профспілкових організацій.

   Запашними короваями  та подарунками були відзначені ветерани ВУЖКГ та гості свята.

   Урочистості святу додали талановиті  і яскраві виступи учасників художньої самодіяльності районного будинку культури та викладача музичної школи Сухого І.І.

 
У День професійного свята комунальників всі виступаючі бажали міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім’ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!