Вітаємо на офіційному сайті Жашківської міської ради

 

Шановні гості та мешканці міста!

Радий вiтати Вас  на сторiнках офiцiйного сайту

Жашківської міської ради.

        Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу Жашківської міської ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органу місцевого самоврядування.

 

        Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням міської ради.

 

        Даний сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності Жашківської міської ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів міста  на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органу і посадових осіб місцевого самоврядування.

 

Мiська влада ставить перед собою завдання проведення полiтики прозоростi i вiдкритостi у своїй  роботi.

З повагою, міський голова Ігор Цибровський

Головна новина

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи

 

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. І ми, жашківчани та гості міста також не залишились осторонь  і вшанували пам'ять про ці події проведеним мітингом, на якому виступили міський голова Цибровський І.А. та очільники нашого району: Бойко С.Ф. та Салій М.Г.   

Детальніше...

Міжнародний конкурс !!!

З 14 по 18 лютого в м. Новосибірську (Росія) відбувся міжнародний  конкурс –фестиваль  народних музикантів «Драгоценные россыпи».

   Викладач  дитячої музичної школи м. Жашкова, Черкаської області, заслужений працівник культури України Іван Сухий брав активну участь у форумі і переміг.  Завоював Гран-Прі міжнародного  конкурсу. Викладач грає на інструменті гармоні. І його приклад продовжують  жашківські учні що навчаються по класу гармоні в дитячі музшколі. Пятиденний конкурс-фестиваль  вміщував семінари, конференції навіть відбувся зізд гармоністів.

Розмова точилася навколо гармоні-охоплювались всі аспекти життєдіяльності такого народного інструменту: від навчання до появи на сцені у любих його формах та придбання високоякісних моделей. Єдиний представник з України  Іван Іванович проводив майстер-клас по методиці навчання  гри  на гармоніці- ділився досвідом 37 річної педагогічної діяльності перед учасниками з’їзду гармоністів і в дитячій музшколі №3 міста   та   приймав активну участь в концертній діяльності що проходила в межах конкурсу-фестивалю  ( участь у відкритті  днів української культури в Новосибірську, пропаганда української культури на сибірській землі), а також в складі  журі конкурсу.

 

Була зустріч з Генеральним консулом України м.Новосибірськ    Москвітіним    Олександром   Олексійовичом  та   творча співпраця   з  українським культурно- просвітницьким центром «Шляхами Кобзаря» (керуючий Породько Микола Олексійович). Отримав  багато грамот та  подяк ставши  лауреатом Гран-Прі. Як представник України  та мешканець міста Жашкова Сухий Іван  Іванович завжди був з українським прапором та  гербом Жашкова

Sample image Sample image Sample image Sample image Sample image