Вітаємо на офіційному сайті Жашківської міської ради

 

Шановні гості та мешканці міста!

Радий вiтати Вас  на сторiнках офiцiйного сайту

Жашківської міської ради.

        Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу Жашківської міської ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органу місцевого самоврядування.

 

        Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням міської ради.

 

        Даний сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності Жашківської міської ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів міста  на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органу і посадових осіб місцевого самоврядування.

 

Мiська влада ставить перед собою завдання проведення полiтики прозоростi i вiдкритостi у своїй  роботi.

З повагою, міський голова Ігор Цибровський

Головна новина

День рятівника 2017

17 вересня - професiйне свято усiх спiвробiтникiв Міністерства надзвичайних ситуацій України.
В залі засідань районної ради міський голова Цибровський Ігор Андрійович від імені територіальної громади щиро привітав усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Жашківського району з професійним святом - Днем рятувальника!

Детальніше...

Передача естафети 70-річчя визволення Жашкова


« У славний день, 70 років тому назад, повертаючись до незабутнього січня 1944 року, коли у святвечір, з 06 на 07 січня , першими у Жашків зайшли частини 240-ї дивізії під командуванням генерал-майора Уманського Терентія Хомича і жашківчани змогли на повні груди вдихнути повітря свободи і привітати на базарній площі своїх визволителів…


І в рамках культурно-патріотичної акції «Бойовими шляхами Черкащини» та обласної ветерансько-молодіжної естафети «Подвигу народу жити у віках», присвяченої 70-ій річниці визволення Черкащини від фашистських загарбників, в день визволення нашого рідного міста Жашкова 07 січня, на належному рівні відбулося святкування та передача атрибутів естафети, які прибули до Жашкова із міста Черкаси.


Делегація Черкаської міської ради у складі заступника Черкаського міського голови Ромашова Володимира Анатолійовича та ветерана Великої Вітчизняної війни Тарабріна Леоніда Олексійовича біля Меморіалу Слави, що в центрі Жашкова, передала символи естафети: гільзу, наповнену рідною землею; альбом, на сторінках якого відображені славетні подвиги синів і дочок черкаського краю та факел, як символ вічної віри в Перемогу, вічної пам'яті про всіх, хто віддав своє життя за світле майбутнє.
Атрибути естафети прийняли міський голова Цибровський Ігор Андрійович, голова районної організації ветеранів Горенко Рена Михайлівна та ветеран Великої Вітчизняної війни Савченко Роман Гнатович.


Святкування відбулося за участі голови районної державної адміністрації Дорошенка Сергія Васильовича, голови районної ради Демченка Олександра Анатолійовича, помічника-консультанта депутата Верховної Ради Ничипоренка В.М. Волошенюк Світлани Анатоліївни, помічника депутата обласної ради Гвоздя В.М. Поєзніка Анатолія Леонідовича
В рамках святкування 70-річниці визволення міста Жашкова міський голова Цибровський І.А. із депутатами округів Тернавською О.В. та Загороднім В.І. відвідав ветеранів Великої Вітчизняної війни Овдаха Михайла Прокоповича та Мельника Петра Петровича . Після теплої бесіди із поважними людьми і побажань здоров»я та довгих років життя, вручив різдвяні подарунки».