Вітаємо на офіційному сайті Жашківської міської ради

 

Шановні гості та мешканці міста!

Радий вiтати Вас  на сторiнках офiцiйного сайту

Жашківської міської ради.

        Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу Жашківської міської ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органу місцевого самоврядування.

 

        Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням міської ради.

 

        Даний сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності Жашківської міської ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів міста  на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органу і посадових осіб місцевого самоврядування.

 

Мiська влада ставить перед собою завдання проведення полiтики прозоростi i вiдкритостi у своїй  роботi.

З повагою, міський голова Ігор Цибровський

Головна новина

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи

 

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. І ми, жашківчани та гості міста також не залишились осторонь  і вшанували пам'ять про ці події проведеним мітингом, на якому виступили міський голова Цибровський І.А. та очільники нашого району: Бойко С.Ф. та Салій М.Г.   

Детальніше...

Оголошення про сесію

«До відома депутатів міської ради!

25 вересня 2013 року о 14-й годині в залі засідань міської ради відбудеться тридцята сесія міської ради шостого скликання.

 

                           НА РОЗГДЯД СЕСІЇ ВИНОСЯТЬСЯ ПИТАННЯ:

 

  1. Інформація про господарську діяльність виробничого управління житлово-комунального господарства за 3-й квартал 2013 року.
  2. Інформація про господарську діяльність підприємства теплових мереж за 3-й квартал 2013 року.
  3. Про затвердження рішення виконавчого комітету від 23.09.2013 №160 «Про внесення змін до рішення міської ради від 28.12.2012 №25-27/VI «Про міський бюджет на 2013 рік».
  4. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.11.2011 №13-3/VI «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди майна комунальної власності».
  5. Про стан підготовки ДНЗ міста до опалювального періоду  2013-2014 років.
  6. Інформація про питання, які було розглянуто на засіданнях виконавчого комітету міської ради від 22.08., 23.09.2013року.

7.  Земельні питання.

8.  Різне.

 

       На сесію запрошуються помічник-консультант народного депутата Верховної Ради Ничипоренка В.М.- Волошенюк С.А., голова РДА, заступник міського голови , начальники відділів міської ради, керівники комунальних підприємств, керівники підприємств та організацій міста, засоби масової інформації.»