Вітаємо на офіційному сайті Жашківської міської ради

 

Шановні гості та мешканці міста!

Радий вiтати Вас  на сторiнках офiцiйного сайту

Жашківської міської ради.

        Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу Жашківської міської ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органу місцевого самоврядування.

 

        Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням міської ради.

 

        Даний сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності Жашківської міської ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів міста  на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органу і посадових осіб місцевого самоврядування.

 

Мiська влада ставить перед собою завдання проведення полiтики прозоростi i вiдкритостi у своїй  роботi.

З повагою, міський голова Ігор Цибровський

Головна новина

День рятівника 2017

17 вересня - професiйне свято усiх спiвробiтникiв Міністерства надзвичайних ситуацій України.
В залі засідань районної ради міський голова Цибровський Ігор Андрійович від імені територіальної громади щиро привітав усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Жашківського району з професійним святом - Днем рятувальника!

Детальніше...

26 квітня 2017 року відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня Чорнобильської АЕС

26 квітня 2017 року відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня Чорнобильської АЕС біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи в місті Жашкові.

 

На заході були вшановані жертви техногенної катастрофи.

У виступі голови Жашківської районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» Горбаня Олега Івановича надана інформація про наших земляків, які приймали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, чим запобігли ще більш згубним наслідкам катастрофи планетарного масштабу.

 

Так, в Жашківському районі, станом на 26.04.2017 проживало 282 ліквідатора  аварії на ЧАЄС, а саме: 1 категорії -118, з них інвалідів – 92 особи; 2 категорії - 130 осіб; 3 категорії - 34 особи.       

Потерпілих від наслідків аварії на ЧАЄС: 1 категорії- (інваліди) - 25 осіб; 2 категорії - (евакуйовані)-22 особи;  3 категорії -  (переселенці)-79 осіб.  

 Вдів ліквідаторів (офіційно) - 50. Онкохворих - 20. 

В 2017 році померло 12 чорнобильців всіх категорій, вічна їм пам'ять.   

 

До підніжжя пам’ятного знаку лягли квіти пам′яті і шани від міського голови Цибровського І.А., керівників району, керівників ради ветеранів, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, вдів, членів родин загиблих і померлих ліквідаторів, організацій та небайдужих жашківчан.
 

Далі захід продовжився в читальному залі районної бібліотеки, де  на Зборах Жашківської районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України»   міський голова виступив із словами вдячності за їх велику жертовність для наступних поколінь та вручив  ліквідаторам аварії на ЧАЄС, які з честю виконали свій громадянський обов’язок та врятували світ від ядерної катастрофи Знаки народної пошани Всеукраїнського  об`єднання «Країна» «За громадянський подвиг»


1.Швець Василь Якович, ліквідатор аварії на ЧАЭС 1 категорії ;

2.Волинець Валерій Михайлович, ліквідатор аварії 2 категорії;

3.Рябоконь Сергій Петрович,  ліквідатор аварії 1 категорії;

4.Коваленко Василь Петрович, ліквідатор аварії 1 категорії;

5.Тарасюк Володимир Федорович, ліквідатор аварії 1 категорії;

6.Шендо Микола Устимович, ліквідатор аварії 1 категорії;

7.Савчук Микола Григорович, ліквідатор аварії 1 категорії;

8.Орлов Анатолій Петрович, ліквідатор аварії 1 категорії.