Вітаємо на офіційному сайті Жашківської міської ради

 

Шановні гості та мешканці міста!

Радий вiтати Вас  на сторiнках офiцiйного сайту

Жашківської міської ради.

        Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу Жашківської міської ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органу місцевого самоврядування.

 

        Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням міської ради.

 

        Даний сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності Жашківської міської ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів міста  на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органу і посадових осіб місцевого самоврядування.

 

Мiська влада ставить перед собою завдання проведення полiтики прозоростi i вiдкритостi у своїй  роботi.

З повагою, міський голова Ігор Цибровський

Головна новина

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи

 

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. І ми, жашківчани та гості міста також не залишились осторонь  і вшанували пам'ять про ці події проведеним мітингом, на якому виступили міський голова Цибровський І.А. та очільники нашого району: Бойко С.Ф. та Салій М.Г.   

Детальніше...

Міжнародний день волонтера

Міжнародний день волонтера

 5 грудня — Міжнародний день волонтера. Це свято відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця.

 

Щиро вітаю всіх жашківчан, які долучаються до справи волонтерства, які сприяють перемозі України та збереженню її державності, не чекаючи за це винагороди.
Волонтери — багатство нашої громади. Волонтерство засновується на добровільності, співчутті, солідарності та патріотизмі.
        

Свій вільний час волонтери присвячують суспільним справам, також цей день можна вважати святом людей, які допомагають нашим військовим, вихованцям дитячих будинків, будинків престарілих.     

Досить часто волонтери ризикують своїм життям, допомагаючи військовослужбовцям, які проходять  службу в зоні АТО.
Волонтер — покликання, спосіб життя.
     

Волонтерська діяльність, як прояв милосердя і доброчинності, буде існувати доти, доки існує потреба людей у тій чи іншій допомозі та обмежена державна участь у задоволенні потреб своїх громадян, їхній соціальній підтримці.
   

Ще раз вітаю всіх волонтерів за моральну підтримку, високе почуття патріотизму, вагомий внесок у справу перемоги в ім'я процвітання добра і миру в Україні та з нагоди Міжнародного Дня волонтерів.