Головна новина

На базі Жашківського ВУЖКГ формується ремонтна бригада для обслуговування закладів соцсфери

Об’єднану громаду утворено –  і на баланс Жашківської міської ради передано частину закладів соцсфери. Зокрема наразі в системі освіти територіальної громади 8 дитсадків, 7 шкіл та Жашківський будинок дитячої та юнацької творчості. Утім, заклади не в найкращому стані. Тому на базі Жашківського ВУЖКГ формується бригада, яка займатиметься дрібним ремонтом приміщень, лагодженням комунікацій тощо. І, варто зауважити, роботи комунальникам додається ледь не щодня.

Детальніше...

Ремонт

Аби забезпечувати життєдіяльність та спроможність новоствореної Жашківської міської об’єднаної громади, міською радою було створено нові структурні підрозділи виконавчого комітету. Відповідно, штат розширився – і постало питання про розташування  відділів.

Як повідомив очільник ОТГ Ігор Цибровський, міською радою орендуватимуться кабінети Управління агропромислового розвитку, де наразі ведуться ремонтні роботи. «Сьогодні ми навіть не маємо можливості проводити зібрання у власній залі засідань, оскільки мусили оформити тут робоче місце для фінансистів та економістів», - зауважив міський голова. –  «Сподіваємось, що ремонтні роботи у кабінетах, що орендуватимуться міськрадою, завершаться уже за декілька днів. Аби працівники якісно виконували свої обов’язки, їм потрібно створити відповідні умови. Отож над цим і працюємо».