Головна новина

На базі Жашківського ВУЖКГ формується ремонтна бригада для обслуговування закладів соцсфери

Об’єднану громаду утворено –  і на баланс Жашківської міської ради передано частину закладів соцсфери. Зокрема наразі в системі освіти територіальної громади 8 дитсадків, 7 шкіл та Жашківський будинок дитячої та юнацької творчості. Утім, заклади не в найкращому стані. Тому на базі Жашківського ВУЖКГ формується бригада, яка займатиметься дрібним ремонтом приміщень, лагодженням комунікацій тощо. І, варто зауважити, роботи комунальникам додається ледь не щодня.

Детальніше...

День Конституції 2017

 

27 червня 2017 року  в місті Жашкові, на площі Шевченка , відбулося зібрання громади з нагоди Дня Конституції, на якому керівники міста, району та представник Народного депутата Ничипоренка В.М.  привітали громаду з Днем прийняття Конституції України.

Важкий і довгий шлях нашої держави до справжньої незалежності. Скільки крові і сліз пролито і нині ллється нашими земляками, щоб сьогодні на нашій землі гордо майорів синьо-жовтий прапор, Володимирський тризуб, щоб могли ми вільно, на повен голос заспівати «Ще не вмерла Україна…»
        

На сході нашої держави йде не оголошена війна, на якій гинуть мирні жителі, найкращі сини української землі, які захищають Вітчизну проти агресора. Війна закінчиться, та більше не повернуться ті, хто не боявся горя, лиха, пішов на захист рідної землі, бо знали, що Україна в нас одна.
  

Хвилиною мовчання присутні вшанували наших загиблих земляків-героїв, які боролися та загинули за волю й свободу України.   

До підніжжя пам’ятника Великому Тарасу лягли квіти від міського голови Цибровського Ігоря Андрійовича , керівників району та жашківчан.