Вітаємо на офіційному сайті Жашківської міської ради

 

Шановні гості та мешканці міста!

Радий вiтати Вас  на сторiнках офiцiйного сайту

Жашківської міської ради.

        Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу Жашківської міської ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органу місцевого самоврядування.

 

        Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням міської ради.

 

        Даний сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності Жашківської міської ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів міста  на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органу і посадових осіб місцевого самоврядування.

 

Мiська влада ставить перед собою завдання проведення полiтики прозоростi i вiдкритостi у своїй  роботi.

З повагою, міський голова Ігор Цибровський

Головна новина

День рятівника 2017

17 вересня - професiйне свято усiх спiвробiтникiв Міністерства надзвичайних ситуацій України.
В залі засідань районної ради міський голова Цибровський Ігор Андрійович від імені територіальної громади щиро привітав усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Жашківського району з професійним святом - Днем рятувальника!

Детальніше...

День Конституції 2017

 

27 червня 2017 року  в місті Жашкові, на площі Шевченка , відбулося зібрання громади з нагоди Дня Конституції, на якому керівники міста, району та представник Народного депутата Ничипоренка В.М.  привітали громаду з Днем прийняття Конституції України.

Важкий і довгий шлях нашої держави до справжньої незалежності. Скільки крові і сліз пролито і нині ллється нашими земляками, щоб сьогодні на нашій землі гордо майорів синьо-жовтий прапор, Володимирський тризуб, щоб могли ми вільно, на повен голос заспівати «Ще не вмерла Україна…»
        

На сході нашої держави йде не оголошена війна, на якій гинуть мирні жителі, найкращі сини української землі, які захищають Вітчизну проти агресора. Війна закінчиться, та більше не повернуться ті, хто не боявся горя, лиха, пішов на захист рідної землі, бо знали, що Україна в нас одна.
  

Хвилиною мовчання присутні вшанували наших загиблих земляків-героїв, які боролися та загинули за волю й свободу України.   

До підніжжя пам’ятника Великому Тарасу лягли квіти від міського голови Цибровського Ігоря Андрійовича , керівників району та жашківчан.