Вітаємо на офіційному сайті Жашківської міської ради

 

Шановні гості та мешканці міста!

Радий вiтати Вас  на сторiнках офiцiйного сайту

Жашківської міської ради.

        Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу Жашківської міської ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органу місцевого самоврядування.

 

        Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням міської ради.

 

        Даний сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності Жашківської міської ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів міста  на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органу і посадових осіб місцевого самоврядування.

 

Мiська влада ставить перед собою завдання проведення полiтики прозоростi i вiдкритостi у своїй  роботi.

З повагою, міський голова Ігор Цибровський

Головна новина

Всесвітній день вишиванки

Всесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день), у 2017 році – це 18 травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Детальніше...

Шановні учасники бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

На жаль, історія нашої країни пов'язана не тільки з болем трагічних подій на нашій землі, а й із воєнними конфліктами в різних куточках світу.

Війни точилися далеко за її межами, але кров у них проливали наші громадяни. Найболючіша рана - Афганістан, війна в якому розтягнулася на довгі майже десять років.

У день виведення військ з Республіки Афганістан ми згадуємо всіх, хто віддав своє життя.Ми схиляємо голови перед їхньою світлою пам'яттю. Будучи взірцем військової доблесті та героїзму, вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь.

День 15 лютого - це не тільки данина пам'яті загиблим, але і вираз глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов'язок.

Виявлені вами стійкість і мужність - кращий приклад служіння своєму народові. Бажаю вам міцного здоров'я, віри і сил для здійснення всіх ваших сподівань і    задумів. Миру і затишку вашим домівкам. Щоб настали часи, коли ніхто й ніколи не відчував тривоги війни. Низький уклін батькам і матерям, які виховали синів-героїв.