Головна новина

На базі Жашківського ВУЖКГ формується ремонтна бригада для обслуговування закладів соцсфери

Об’єднану громаду утворено –  і на баланс Жашківської міської ради передано частину закладів соцсфери. Зокрема наразі в системі освіти територіальної громади 8 дитсадків, 7 шкіл та Жашківський будинок дитячої та юнацької творчості. Утім, заклади не в найкращому стані. Тому на базі Жашківського ВУЖКГ формується бригада, яка займатиметься дрібним ремонтом приміщень, лагодженням комунікацій тощо. І, варто зауважити, роботи комунальникам додається ледь не щодня.

Детальніше...

Шановні учасники бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

На жаль, історія нашої країни пов'язана не тільки з болем трагічних подій на нашій землі, а й із воєнними конфліктами в різних куточках світу.

Війни точилися далеко за її межами, але кров у них проливали наші громадяни. Найболючіша рана - Афганістан, війна в якому розтягнулася на довгі майже десять років.

У день виведення військ з Республіки Афганістан ми згадуємо всіх, хто віддав своє життя.Ми схиляємо голови перед їхньою світлою пам'яттю. Будучи взірцем військової доблесті та героїзму, вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь.

День 15 лютого - це не тільки данина пам'яті загиблим, але і вираз глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов'язок.

Виявлені вами стійкість і мужність - кращий приклад служіння своєму народові. Бажаю вам міцного здоров'я, віри і сил для здійснення всіх ваших сподівань і    задумів. Миру і затишку вашим домівкам. Щоб настали часи, коли ніхто й ніколи не відчував тривоги війни. Низький уклін батькам і матерям, які виховали синів-героїв.